"alea iacta est"

Forum drużyny "alea iacta est"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 01-09-2010 11:24:29

 KrzychuK

aie

Skąd: Ursynów
Zarejestrowany: 17-08-2009
Posty: 532

Warszawianka, 7.09.

Z wielką przyjemnością otwieram kolejny sezon halowy. Co do obowiązujących opłat - udało się utrzymać je na takim samym poziomie, pomimo tego, iż część ludzi korzystających z hali na analogicznych zasadach otrzymała podwyżkę (nieskromnie powiem, że jest to wynikiem moich zabiegów i starań u kierownictwa i administracji). Tak więc mamy 110 zł i 135 zł przy odpowiednio 4 lub 5 grach w miesiącu. Prosiłbym o dokonywanie przelewów na mój rachunek do 5-7 dnia każdego miesiąca. Standardowo ponawiam prośbę o możliwie jak najwcześniejsze informowanie o nieobecnościach.

Proszę także o przejrzenie Waszych rzeczy pod kątem posiadanych markerów - strasznie się rozeszły i nie mogę ich zlokalizować.

Na pierwszym wtorkowym spotkaniu niestety nie będę obecny, gdyż uciekam na zasłużony urlop. Niemniej dołożę starań by był komplet osób do gry. Swoją obecność zapowiedziało kilka "nowych" osób, prosiłbym więc o przechwycenie ich we wtorek na hali (skontaktuję się z kimś od nas jeszcze, by to dokładnie dogadać). Na chwilę obecną mamy:

1. Maciej R.
2. Piotr P.
3. Paweł K.
4. Kamil P.
5. Grzesiek Z.
6. Michał B.
7. Maciek K.
8. Tomek M.
9. Robert
10. Brian K.
11. Michał H.
12. Mateusz K.

Są 3 wolne miejsca, więc jeśli ktoś ma możliwość, to niech zabierze kumpla. Prosiłbym tylko o informację w tym wątku.

Ostatnio edytowany przez KrzychuK (03-09-2010 13:01:16)


Aut mors aut victoria !

Offline

 

#2 04-09-2010 17:53:39

ppuszcz

aie

Zarejestrowany: 15-08-2009
Posty: 100
Nazwisko: Puszcz

Re: Warszawianka, 7.09.

jak już informowałem Krzyśka, mnie nie będzie, złapałem kontuzję. kostka niestety.
P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodteam.pun.pl www.pisi.pun.pl www.recto.pun.pl www.5chan.pun.pl www.3gpgsm.pun.pl